Panels Breadcrumbs (7.x-2.6) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Value
et: Väärtus

en: Cancel
et: Tühista

en: Save
et: Salvesta

en: Default
et: Vaikimisi

en: Breadcrumb
et: Leivapuru

en: Keyword
et: Võtmesõna

en: Administrative title
et: Administratiivne pealkiri

en: Breadcrumbs
et: Leivapuru
