Panels Breadcrumbs (7.x-2.6) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Home
te: ముంగిలి

en: Value
te: విలువ

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Breadcrumb
te: బ్రెడ్‌క్రంబ్
