Panels Breadcrumbs (7.x-2.6) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Value
eo: Valoro

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Save
eo: Konservu

en: Default
eo: Defaŭlto
