Panels Breadcrumbs (7.x-2.6) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Value
mn: Утга

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Save
mn: Хадгалах

en: Default
mn: Анхны утга
