Panels Content Cache (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: None
az: Yoxdur

en: Arguments
az: Arqumentlər

en: Granularity
az: Qranulyarlıq

en: Menus
az: Menyular

en: Context
az: Kontekst
