Panels Content Cache (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Arguments
be: Аргументы

en: Granularity
be: Ступень дэталізацыі

en: Menus
be: Меню

en: Context
be: Кантэкст
