Panels Content Cache (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: None
bo: མེད།

en: Panels
bo: ངོས་པང་།

en: Node types
bo: ཚིགས་ཚེག་གི་རིགས།

en: Arguments
bo: འཇུག་གྲངས

en: Granularity
bo: ཆ་ཤས་ཚད

en: Menus
bo: འདེམས་བྱང

en: Context
bo: ནང་དོན་གོང་འོག
