Panels Content Cache (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: None
ca: Cap

en: Node types
ca: Tipus de node

en: Arguments
ca: Paràmetres

en: Granularity
ca: Granularitat

en: Menus
ca: Menús
