Panels Content Cache (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: None
cs: Žádné

en: Node types
cs: Typy obsahu

en: Arguments
cs: Argumenty

en: Granularity
cs: Rozlišení

en: Lifetime
cs: Životnost

en: Menus
cs: Menu

en: Context
cs: Kontext
