Panels Content Cache (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: None
cy: Dim

en: Arguments
cy: Argiau

en: Granularity
cy: Gronynnedd

en: Menus
cy: Dewislenni

en: Context
cy: Cyd-destun
