Panels Content Cache (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: None
eu: Bat ere ez

en: Panels
eu: Panelak

en: Node types
eu: Nodo motak

en: Arguments
eu: Argumentuak

en: Granularity
eu: Granularitatea

en: Lifetime
eu: Iraupena

en: Menus
eu: Menuak

en: Context
eu: Testuingurua
