Panels Content Cache (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: None
fa: هیچ

en: Panels
fa: پنل‌ها

en: Node types
fa: انواع گره

en: Arguments
fa: آرگومان‌ها

en: Granularity
fa: تدریجی

en: Lifetime
fa: طول عمر

en: Menus
fa: منوها

en: Context
fa: زمینه
