Panels Content Cache (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: None
he: ללא

en: Node types
he: סוכי תוכן

en: Arguments
he: ארגומנטים

en: Granularity
he: גרעיניות

en: Menus
he: תפריטים

en: Context
he: הקשר
