Panels Content Cache (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: None
hi: कोई नहीं

en: Node types
hi: नोड प्रकार

en: Granularity
hi: कणिकता

en: Menus
hi: मेनू

en: Context
hi: संदर्भ
