Panels Content Cache (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: None
it: Nessuno

en: Node types
it: Tipi di contenuto

en: Arguments
it: Parametri

en: Granularity
it: Granularità

en: Menus
it: Menù

en: Context
it: Contesto
