Panels Content Cache (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: None
lv: Nav

en: Node types
lv: Satura tipi

en: Arguments
lv: Argumenti

en: Granularity
lv: Granularitāte

en: Menus
lv: Izvēlnes

en: Context
lv: Konteksts
