Panels Content Cache (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: None
ro: Nimic

en: Node types
ro: Tipuri de noduri

en: Arguments
ro: Argumente

en: Granularity
ro: Granularitate

en: Menus
ro: Meniuri
