Panels Content Cache (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: None
ru: Нет

en: Panels
ru: Панели

en: Node types
ru: Типы материалов

en: Arguments
ru: Аргументы

en: Granularity
ru: Степень детализации

en: Lifetime
ru: Время жизни

en: Menus
ru: Меню

en: Context
ru: Контекст
