Panels Content Cache (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: None
sk: Žiadne

en: Panels
sk: Panely

en: Node types
sk: Typy uzlov

en: Arguments
sk: Argumenty

en: Granularity
sk: Zobraziť v krokoch po

en: Menus
sk: Menu

en: Context
sk: Kontext
