Panels Content Cache (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: None
sv: Ingen

en: Node types
sv: Nodtyper

en: Arguments
sv: Argument

en: Granularity
sv: Noggrannhet

en: Lifetime
sv: Giltighetstid

en: Menus
sv: Menyer

en: Context
sv: Sammanhang
