Panels Content Cache (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: None
th: ไม่มี

en: Node types
th: ประเภทโหนด

en: Arguments
th: ข้อโต้แย้ง

en: Granularity
th: ความละเอียด

en: Menus
th: เมนู

en: Context
th: บริบท
