Panels Content Cache (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: None
tr: Hiçbiri

en: Panels
tr: Paneller (Panels)

en: Node types
tr: Düğüm türleri

en: Arguments
tr: Değişkenler

en: Granularity
tr: Ayrıntılandırma

en: Menus
tr: Menüler

en: Context
tr: Bağlam (Context)
