Panels Content Cache (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: None
vi: Không có

en: Node types
vi: Kiểu node

en: Arguments
vi: Tham số

en: Menus
vi: Trình đơn

en: Context
vi: Ngữ cảnh
