Panels Content Cache (7.x-1.2) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Panels
da: Paneler

en: Node types
da: Indholdstyper

en: Arguments
da: Parametre

en: Granularity
da: Granularitet

en: Lifetime
da: Levetid

en: Context
da: Kontekst
