Panels Content Cache (7.x-1.2) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Panels
fi: Paneelit

en: Node types
fi: Sisältötyypit

en: Arguments
fi: Argumentit

en: Granularity
fi: Rakeisuustaso

en: Lifetime
fi: Elinaika

en: Context
fi: Konteksti

en: If "arguments" are selected, this content will be cached per individual argument to the entire display; if "contexts" are selected, this content will be cached per unique context in the pane or display; if "neither" there will be only one cache for this pane.
fi: jos "argumentit" on valittuna, sisältö tallennetaan välimuistiin jokaista argumenttia kohden koko näkymään. Jos "kontekstit" on valittuna silloin sisältö tallennetaan välimuistiin jokaista erillistä ruudun tai näkymän kontekstia kohden. Jos "ei kumpaakaan" on valittuna, tälle ruudulle on ainoastaan yksi välimuisti.
