Panels Content Cache (7.x-1.3) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Panels
oc: Escapolons

en: Node types
oc: Tipes de nosèls

en: Granularity
oc: Granularitat

en: Lifetime
oc: Durada de vida

en: Context
oc: Contèxte

en: If "arguments" are selected, this content will be cached per individual argument to the entire display; if "contexts" are selected, this content will be cached per unique context in the pane or display; if "neither" there will be only one cache for this pane.
oc: Se des "arguments" son seleccionats, aqueste contengut serà en cache argument per argument per tot l'afichatge ; se des "contèxtes" son seleccionats, aqueste contengut serà mis en cache per contèxte unique dins lo panèl o l'afichatge ; se "aucun" es seleccionat, il n'y aurà qu'un cache global per aqueste panèl.
