Panels curator (7.x-1.2) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Title
de: Titel

en: Disabled
de: Deaktiviert

en: Regions
de: Regionen

en: Additional settings
de: Zusätzliche Einstellungen

en: Revert to default
de: Auf Standardwert zurücksetzen
