Panels curator (7.x-1.2) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Panels
pl: Panele

en: Regions
pl: Regiony

en: Additional settings
pl: Dodatkowe ustawienia

en: Revert to default
pl: Przywróć do stanu domyślnego
