Panels curator (7.x-1.2) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Disabled
ru: Отключено

en: Panels
ru: Панели

en: Regions
ru: Области

en: Additional settings
ru: Дополнительные настройки

en: Revert to default
ru: Вернуть к настройкам по умолчанию
