Panels curator (7.x-1.2) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Panels
uk: Панелі

en: Regions
uk: Області

en: Additional settings
uk: Додаткові налаштування

en: Revert to default
uk: Повернути до початкових значень
