Panels curator (7.x-1.2) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Title
da: Titel

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Panels
da: Paneler

en: Regions
da: Regioner

en: Revert to default
da: Gendan til standard
