Panels curator (7.x-1.2) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Disabled
fr: Désactivé

en: Regions
fr: Régions

en: Additional settings
fr: Réglages additionnels

en: Revert to default
fr: Rétablir par défaut
