Panels curator (7.x-1.2) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Regions
hu: Régiók

en: Additional settings
hu: További beállítások

en: Revert to default
hu: Visszatérés az alapértelmezéshez
