Panels curator (7.x-1.2) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Regions
nl: Gebieden

en: Additional settings
nl: Aanvullende instellingen

en: Revert to default
nl: Terugzetten naar standaard
