Panels Everywhere (7.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Page title
ar: عنوان الصفحة

en: Template
ar: القالب

en: Main menu
ar: القائمة الرئيسية

en: Secondary menu
ar: القائمة الثانوية

en: Main page content
ar: محتوى الصفحة الرئيسية
