Panels Everywhere (7.x-1.0-alpha1) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Page title
be: Загаловак старонкі

en: Template
be: Шаблон

en: Main menu
be: Галоўнае меню

en: Secondary menu
be: Дапаможнае меню

en: Main page content
be: Кантэнт галоўнай старонкі
