Panels Everywhere (7.x-1.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (11 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Panels
bo: ངོས་པང་།

en: Page title
bo: དྲ་ངོས་ཁ་བྱང

en: Template
bo: དཔེ་པང་།

en: Page elements
bo: དྲ་ངོས་གྲུབ་ཆ

en: Main menu
bo: འདེམས་བྱང་གཙོ་བོ

en: Logged in user
bo: ནང་འཇུག་ཚར་བའི་སྤྱོད་མཁན

en: Node being viewed
bo: སྦྲེལ་གནས་ལ་ལྟ་ཀློག་བྱེད་བཞིན་འདུག

en: User being viewed
bo: ཀློག་བཞིན་ཡོད་པའི་སྤྱོད་མཁན

en: Secondary menu
bo: འདེམས་བྱང་ཕལ་བ

en: Main page content
bo: དྲ་ངོས་གཙོ་བོ་ཐོག་གི་ནང་དོན
