Panels Everywhere (7.x-1.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Panels
fa: پنل‌ها

en: Page title
fa: عنوان صفحه

en: Template
fa: قالب

en: Page elements
fa: عناصر صفحه

en: Main menu
fa: منوی اصلی

en: Logged in user
fa: کاربر وارد شده

en: Secondary menu
fa: منوی ثانویه

en: Main page content
fa: محتوای صفحه اصلی
