Panels Everywhere (7.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Panels
fi: Paneelit

en: Page title
fi: Sivun otsikko

en: Page elements
fi: Sivun elementit

en: Main menu
fi: Päävalikko

en: Logged in user
fi: Kirjautunut käyttäjä

en: Node being viewed
fi: Tarkasteltava solmu

en: User being viewed
fi: Näytettävä käyttäjä

en: Secondary menu
fi: Toissijainen valikko

en: Main page content
fi: Pääsivun sisältö
