Panels Everywhere (7.x-1.0-alpha1) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Page title
it: Titolo della pagina

en: Main menu
it: Menu principale

en: Logged in user
it: Utente autenticato

en: Secondary menu
it: Menu secondario

en: Main page content
it: Contenuto della pagina principale
