Panels Everywhere (7.x-1.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Page title
ku: ناونیشانی په‌ڕه‌

en: Main menu
ku: پێڕستی سەرەکی

en: Secondary menu
ku: پێڕستی دووەمی

en: Main page content
ku: ناوەڕۆکی پەڕەی سەرەکی
