Panels Everywhere (7.x-1.0-alpha1) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Page title
my: စာမျက်နှာ၏ ခေါင်းစဉ်

en: Page elements
my: စာမျက်နှာတစ်ခုအား တည်ဆောက်ထားသည့် အစိတ်အပိုင်းများ

en: Main menu
my: ပင်မ menu

en: Secondary menu
my: ဒုတိယ menu

en: Main page content
my: အဓိကစာမျက်နှာပါ အကြောင်းအရာ
