Panels Everywhere (7.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Panels
pl: Panele

en: Page title
pl: Tytuł strony

en: Template
pl: Szablon

en: Page header
pl: Nagłówek strony

en: Page elements
pl: Elementy strony

en: Main menu
pl: Menu główne

en: Logged in user
pl: Użytkownik zalogowany

en: Node being viewed
pl: Przeglądany węzeł

en: User being viewed
pl: Przeglądany użytkownik

en: Secondary menu
pl: Menu odnośników dodatkowych

en: Main page content
pl: Zawartość główna
