Panels Everywhere (7.x-1.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Home
pt: Início

en: Page title
pt: Título da página

en: Template
pt: Modelo

en: Page elements
pt: Elementos da página

en: Main menu
pt: Menu principal

en: Logged in user
pt: Usuário logado

en: User being viewed
pt: Usuário sendo visualizado

en: Secondary menu
pt: Menu secundário

en: Main page content
pt: Conteúdo da página principal
