Panels Everywhere (7.x-1.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Page title
ro: Titlul paginii

en: Template
ro: Șablon

en: Main menu
ro: Meniu principal

en: Secondary menu
ro: Meniu secundar

en: Page content
ro: Conținutul paginii

en: Main page content
ro: Conţinut principal pagină
