Panels Everywhere (7.x-1.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Page title
sr: Наслов стране

en: Template
sr: Шаблон

en: Main menu
sr: Главни мени

en: Main page content
sr: Главни садржај странице
