Panels Everywhere (7.x-1.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Home
ta: முகப்பு

en: Page title
ta: பக்க தலைப்பு

en: Template
ta: முன் வடிவு

en: Main menu
ta: முதன்மைப் பட்டி

en: Secondary menu
ta: இரண்டாம்தரப் பட்டி

en: Main page content
ta: முதன்மை பக்கம் உள்ளடக்கம்
