Panels Everywhere (7.x-1.0-rc1) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Page title
bg: Заглавие на страница

en: Template
bg: Шаблон

en: Main menu
bg: Основно меню

en: Secondary menu
bg: Допълнително меню
