Panels Everywhere (7.x-1.0-rc1) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Panels
da: Paneler

en: Page title
da: Sidetitel

en: Template
da: Skabelon

en: Page elements
da: Sideelementer

en: Main menu
da: Hovedmenu

en: Logged in user
da: Brugeren som er logget ind

en: Node being viewed
da: Indholdselement der vises

en: User being viewed
da: Bruger som vises

en: Secondary menu
da: Sekundær menu

en: Main page content
da: Primært sideindhold
