Panels Everywhere (7.x-1.0-rc1) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Panels
eu: Panelak

en: Page title
eu: Orriaren izenburua

en: Page elements
eu: Orrialdearen elementuak

en: Main menu
eu: Menu nagusia

en: Secondary menu
eu: Bigarren mailako menua

en: Main page content
eu: Orrialde nagusiaren edukia
